fbpx

Baby Zdrój w Influencer’s Top 2019

Dziękujemy bardzo za nominację do Influencer’s Top 2019 😍👏
 
Baby Zdrój to wyjątkowa woda źródlana kierowana do świadomych rodziców oraz dla dzieci od pierwszych dni życia 0+ m-cy, kobiet w ciąży oraz matek karmiących. Dostępny w butelkach o pojemności 3l, 1,5l, 0,5l oraz 0,25l (wersja chłopiec i dziewczynka) z tzw. „smoczkiem niekapkiem”, bezpiecznym i niezwykle przydatnym podczas podróży, który zapobiega zalaniu oraz zachłyśnięciu.
 
Dzięki unikalnemu na skalę światową składowi, woda źródlana Baby Zdrój nie wymaga przegotowania. Idealnie nadaje się do przyrządzania posiłków dla dzieci.
Posiadamy pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka.
Dodatkowym atutem Baby Zdrój, poza jej niewątpliwie wysoką jakością, jest atrakcyjny i oryginalny wygląd oraz przystępna cena.
 
Obecni jesteśmy m.in. w sieciach: Rossmann, Carrefour, E.Leclerc, Stokrotka, EuroCash, Piotr i Paweł, Intermarche, Bio Planet, Auchan oraz lokalnych sklepach i hurtowniach spożywczych.
 
Warto nadmienić, iż produkt nasz zdobył uznanie nie tylko na naszym krajowym rynku, ale również poza jego granicami m.in. w: Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Anglii, Irlandii, Katarze, Kuwejcie, Dubaju, Omanie, Bahrajnie, Albanii, Litwie, Rumunii, na Węgrzech czy w Iraku.