fbpx

Jaką wodę pić podczas treningu?

Nawadnianie organizmu podczas aktywności fizycznej jest konieczne. Wysiłek fizyczny powoduje utratę wody, a wraz z nią tracimy także elektrolity i minerały. Woda jest nieodzownym elementem treningu oraz diety.  Zapewnia nam prawidłowe funkcjonowanie ciała i umysłu. Pamiętaj, aby podczas treningu zawsze towarzyszyła Ci dobra woda źródlana niegazowana.  

Nowy produkt dla kobiet aktywnych

Woda For You SPORT to kolejny indeks w portfolio marki BABY ZDRÓJ, marki która kojarzona jest od lat z jakością, rodziną oraz bezpieczeństwem. To produkt  stworzony specjalnie dla kobiet aktywnych, zarówno dla tych, które trenują już od dawna, jak i tych, które dopiero zaczynają. To woda źródlana niegazowana, znakomicie nawadniająca organizm. Woda dla kobiet For You SPORT wspomaga cały proces odchudzania – pobudza metabolizm i zmniejsza apetyt. Idealnie sprawdzi się także na co dzień w pracy, w domu, czy na zakupach. Pomoże oczyścić Twój organizm z toksyn i zapewni optymalne nawilżenie skóry, co jest podstawą codziennej pielęgnacji. 

Pyszna woda w wygodnej butelce 

Podczas treningu często sięgamy po butelkę z wodą. Ważnym jest, aby naczynie/opakowanie na wodę było komfortowe w użytku. W przerwach między ćwiczeniami odczuwamy zmęczenie, drżą nam ręce, w konsekwencji butelka może się przewrócić lub mogą być trudności w odkręceniu korka. Woda For You SPORT ma praktyczną pojemność 1 L. Butelka ma bardzo wygodny kształt dopasowany do rozmiarów damskich dłoni, z poszerzonym dnem, dzięki czemu butelka stabilnie stoi na podłożu i nie przewraca się. Korek sport cap zapewni komfortowe i intuicyjne picie wody podczas ćwiczeń. Pyszna woda w wygodnej butelce stworzona specjalnie dla kobiet aktywnych.

Spraw, aby Twój trening był jeszcze bardziej skuteczny i przyjemny. Zabierz ze sobą wodę For You SPORT 1L.