fbpx

Picie wody jest OK! – zdrowy nawyk u dzieci.

Picie wody jest OK! – zdrowy nawyk u dzieci.

Dzieci uczą się świata oraz tego jak w nim funkcjonować od swoich rodziców. To, czy Twoje dziecko będzie pić wodę, oraz czy będą robić to także w życiu dorosłym, w dużym stopniu zależy od Ciebie. Zamiast soczku, pakuj mu do szkoły wodę (możesz do tego użyć wody Baby Zdrój, która posiada tzw. „smoczek niekapek”, niezwykle przydatny podczas szkoły oraz podróży. Zapobiega on zachłyśnięciu oraz zalaniu np.: książek w plecaku czy ubrań podczas podróży samochodem. Kiedy jesteście w domu, dbaj, aby Twoje dziecko piło, chociaż kilka łyków wody przed posiłkiem oraz po posiłku. Dbaj o nawodnienie dziecka szczególnie wtedy, kiedy jest poddawane intensywnemu wysiłkowi fizycznemu, podczas zabawy oraz w ciepłe dni.

Woda źródlana BABY ZDRÓJ została przygotowana z troską o mamę i jej dziecko. Z medycznego punktu widzenia stanowi idealną bazę do przygotowania posiłków dla niemowląt od pierwszych dni życia, przewyższając znacznie wymagania jakościowe stawiane producentom wody.
Nie jest pod żadnym względem modyfikowana, uszlachetniana, poddawana procesom odwróconej osmozy, czy ozonowania.
W trosce o najwyższą, jakość, woda BABY ZDRÓJ jest badana każdego dnia przed rozlewem w opakowania jednostkowe. Regularnie zlecane są również badania zewnętrznemu akredytowanemu laboratorium.

Woda BABY ZDRÓJ Woda otrzymała pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka