fbpx

Zmieniamy się specjalnie dla Was

Marka Baby Zdrój dostępna jest na rynku od 10 lat. Z tej okazji przygotowaliśmy face lifting naszych etykiet, aby były bardziej czytelne i tym samym wyróżniały się na półce sklepowej. Zastosowaliśmy jasną komunikację dla klientów, wyszczególniając najważniejsze cechy naszych produktów.

Dla najmłodszych klientów przygotowaliśmy nowe kolorowe etykiety naszych najmniejszych pojemności 250 ml. Z pewnością każde dziecko znajdzie etykietę, która najbardziej odda jego indywidualny charakter oraz ulubione zainteresowania. Poszerzyliśmy także ofertę o zgrzewki 250 ml Boy Girl pakowane po 6 sztuk, idealne na cały tydzień, do szkoły czy wakacyjny wyjazd 🙂

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom aktywnych sportowo klientek, wprowadziliśmy do naszej oferty wodę FOR YOU SPORT 1 L z zamknięciem typu sport cap Butelka została zaprojektowana w taki sposób, aby była poręczna, idealnie mieściła się w kobiecej dłoni i mogła zastąpić hantle podczas treningu.

Przygotowaliśmy również nową „jedyną tak kobiecą” etykietę 0 5 l Moja Mała Woda by Baby Zdrój dedykowaną Kobietom w każdym wieku.

Nowe etykiety, ta sama doskonała jakość wody Baby Zdrój.