fbpx

Dla Kobiet aktywnych

For You SPORT 1L

Woda For You SPORT dla kobiet aktywnych

Woda dla Kobiet aktywnych

Idealna na trening

 

For You SPORT 1L dla kobiet aktywnych to kolejny indeks w portfolio marki BABY ZDRÓJ, która kojarzona jest od lat z jakością, rodziną oraz bezpieczeństwem. To odpowiedz na oczekiwania naszych klientów przede wszystkim osób aktywnych.
Podczas treningu picie wody ma kluczowe znaczenie. W normalnych termonautralnych warunkach człowiek traci w ciągu doby średnio 2,5L wody. Przy intensywnych ćwiczeniach organizm traci średnio 0,5 – 2L płynów na godzinę, jeżeli ich poziom nie jest uzupełniany, bardzo szybko może nastąpić odwodnienie, które jest poważnym zagrożeniem dla zdrowia.

Woda For You SPORT dzięki unikalnemu składników mikro i makroelementów świetnie wpasowuje się w potrzeby osób aktywnych, zarówno tych, którzy uprawiają sporty rekreacyjnie, jak i tych, którzy regularnie ćwiczą. Idealnie sprawdzi się podczas jazdy rowerem, treningu na siłowni, yogi oraz aktywności na świeżym powietrzu. Wyjątkowy kształt butelki zapewnia komfortowe użytkowanie, butelka stabilnie stoi na podłożu i doskonale wpasowuje się do dłoni. Wygodny korek – sport cap umożliwia swobodne oraz intuicyjne spożywanie wody. Dlatego też jest to produkt, który znakomicie sprawdzi się zarówno podczas treningów dynamicznych, jak i statycznych.