fbpx

For You SPORT 1L

Woda For You SPORT dla kobiet aktywnych

Woda dla Kobiet aktywnych

Idealna na trening

 

For You SPORT 1L dla kobiet aktywnych to kolejny indeks w portfolio marki BABY ZDRÓJ, która kojarzona jest od lat z jakością, rodziną oraz bezpieczeństwem. To odpowiedz na oczekiwania naszych klientów przede wszystkim osób aktywnych.
Podczas treningu picie wody ma kluczowe znaczenie. W normalnych termonautralnych warunkach człowiek traci w ciągu doby średnio 2,5L wody. Przy intensywnych ćwiczeniach organizm traci średnio 0,5 – 2L płynów na godzinę, jeżeli ich poziom nie jest uzupełniany, bardzo szybko może nastąpić odwodnienie, które jest poważnym zagrożeniem dla zdrowia.

Woda For You SPORT dzięki unikalnemu składników mikro i makroelementów świetnie wpasowuje się w potrzeby osób aktywnych, zarówno tych, którzy uprawiają sporty rekreacyjnie, jak i tych, którzy regularnie ćwiczą. Idealnie sprawdzi się podczas jazdy rowerem, treningu na siłowni, yogi oraz aktywności na świeżym powietrzu. Wyjątkowy kształt butelki zapewnia komfortowe użytkowanie, butelka stabilnie stoi na podłożu i doskonale wpasowuje się do dłoni. Wygodny korek – sport cap umożliwia swobodne oraz intuicyjne spożywanie wody. Dlatego też jest to produkt, który znakomicie sprawdzi się zarówno podczas treningów dynamicznych, jak i statycznych.