fbpx

Herbella

Herbella została stworzona na bazie naturalnego ekologicznego ekstraktu. Dostępna w trzech smakach: mięta, melisa, rumianek.
Zero cukru, bez barwników, ulepszaczy oraz konserwantów.
Dostępna w pojemnościach 1L PET oraz 700ml szkło.

HERBELLA MIĘTA

Dobroczynne właściwości mięty znane są już od wieków. Roślina ta stosowana jest przede wszystkim w dolegliwościach układu pokarmowego. Wspomaga trawienie, stanowi wsparcie w nieżycie żołądka, w bólach związanych z zespołem jelita drażliwego czy wzdęciach. Udowodniono także korzystne działanie mięty na mdłości występujące w ciąży. Orzeźwiające połączenie świeżości mięty z doskonałej jakości wodą Baby Zdrój, to doskonała alternatywa dla gorącego naparu.

HERBELLA RUMIANEK

Rumianek to roślina o właściwościach przeciwzapalnych, przeciwalergicznych, bakteriobójczych i przeciwgrzybiczych. Łagodzi skurcze przewodu pokarmowego, bóle menstruacyjne i wzdęcia. Wspiera leczenie stanów zapalnych gardła i jamy ustnej oraz dróg moczowych. Polecana jest zwłaszcza osobom starszym i dzieciom. Łagodny i aromatyczny rumianek w połączeniu z delikatną wodą Baby Zdrój jest gwarancją doskonałego smaku o każdej porze dnia.

HERBELLA MELISA

Melisa od lata znana jest ze swych dobroczynnych właściwości. W dzisiejszym pędzącym świecie, każdy z nas potrzebuje wyciszenia i dobrego snu. Połączenie naturalnego ekstraktu melisy z najwyższej jakości wodą Baby Zdrój, stanowi doskonałe wsparcie w codziennym wyciszeniu. Regularnie pita melisa ukoi nerwy, poprawi pamięć i koncentrację oraz wyciszy jelita i żołądek.